Leader
05 خرداد 1397 ساعت 19:15

همراه با قرآن

آیه قرآن تصادفی
Cloud
Masjed

به روایت تصویر

ورود به سايت

جستجو

قرآن تلاوت کنیم

دانلود خطبه های نماز جمعه

خطبه های نماز جمعه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام...

چشم دوختن به اروپا برای حل مشکلات اقتصادی همانقدر اشتباه است که چشم دوختن به آمریکا اشتباه بود!

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 28 اردیبهشت ماه 97 "  چشم دوختن به اروپا...

مسئولان در چنین روزهایی کشاورزان را تنها نگذاشته و در پرداخت خسارت بیمه تلاش کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 31 فروردین ماه 97 "   مسئولان در چنین...

باید با تکیه بر این نیرو های کارآمد (جوانان ) از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه دهم فروردین ماه 97   خطیب موقت جمعه بعد...

چقدر زیبا می شود برای نزدیکی قلوب به یکدیگر و عمران و آبادانی شهر و کشور همه با هم تلاش کنیم.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه سوم فروردین ماه 97 "چقدر زیبا می شود...

مسئولان عدالت اجتماعی را جدی گرفته و با فساد اداری و اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 25 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

یک کارمند یا مدیر با حقوق مشخص چگونه میلیاردی می شود؟

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 11 اسفند ماه 1396   خطیب جمعه بعد از دعوت...

تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 18 اسفند ماه 1396

" تا امروز اتفاق خاصی در مورد شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه رخ نداده است "

  خطیب جمعه بعد از دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرمات ، با بیان برخی از فضایل حضرت زهرا (س) گفت: قرآن در طرح انسان شناسی خود زن و مرد را برابر می داند و تفاوت صرفا در استعداد هاست لذا در نظام ارزشی و قابلیت کمال ، حقوق انسانی ، در تکلیف و مسئولیت پذیری فرقی بین زن و مرد نیست و لیکن در استعداد ها و برخی گرایشات تفاوت هایی وجود دارد که این تفاوت ها تکمیل کننده و کاستی های انسان است.

  امام جمعه صائین قلعه سالروز ولادت یاس نبوی را تبریک گفت و به شبهات پیرامون حجاب پرداخت و با بیان این نکته که زن اسلامی موجودی دارای ایمان و عفاف با رشد علمی و معنوی اثر گذار است افزود: در فرهنگ اسلامی حضرت مریم و خدیجه و فاطمه (س) الگوی زن مسلمان و حجاب ، مایه آرامش اجتماع ماست و با اشاره به تهی بودن فرهنگ غرب و بیگانه و تلاش در راه رسیدن به شاخصه هائی همچون برهنگی و ولنگاری و بی بند و باری تاکید کرد: حجاب اسلامی محدودیت نیست ، معصومیت زن است و حافظ حیاء و عفت او و آنهائی که به دنبال حضور زنان در برخی عرصه ها هستند به زن و حریم زنان خیانت می کنند زن محور خانواده بوده و مهمترین نقش او مادری و تربیت فرزندان است.

  حجت الاسلام موسوی به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال 58 ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار ، شهادت وظیفه همگان است و تکریم خانواده های شهدا و ایثار گران و جانبازان و پاسخ گویی به نیاز های آنان از وظایف بنیاد شهید انقلاب اسلامی است.0

  حاج آقا موسوی سخنان وزیر امور خارجه فرانسه را در ایران دلالی برای آمریکا دانست و گفت: او قبل از اینکه نماینده کشور خود باشد بعنوان نماینده آمریکا سخن گفت.

  وی با ناخرسندی از اینگونه برخورد های بی خردانه از طرف غربیها خاطر نشان کرد: آنچه برای ما مهم و قابل قدر دانی است مواضع مقتدرانه رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و دبیر شورای امنیت ملی کشورمان بود که با قاطعیت تمام از سر عزت تصریح کردند که توان دفاعی ایران قابل مذاکره نیست و با فرازی از بیانات رهبر انقلاب در روز ولادت حضرت زهرا (س) در باره آمریکا و اروپائیان خاطر نشان کرد: مردم عزیز ایران اگر قرار بود با آمریکا و اروپا مشورت کنند و به آنها اجازه دخالت در امورات ایران را بدهند امروز ایران ، سوریه و عراق در تصرف داعش بود و خبری از حزب ا... و مقاومت نبود.

  وی  در خاتمه به شهرک فراموش شده صنعتی صائین قلعه پرداخت و گفت: جلسات متعددی در این رابطه با مسئولان مربوطه انجام شده و موارد و موانع کار مورد بحث و بررسی قرار گرفته ، متاسفانه تا امروز اتفاق خاصی رخ نداده است .وی اظهار امیدواری کرد وعده هایی که در این زمینه داده شده تا پایان سال محقق شود.

 ستاد نمازجمعه شهر صائین قلعه

گزارش از رجبی

آخرین خبر

طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد.

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 14 اردیبهشت ماه 97 "    طی دو ماه وضعیت همه زمینهای دارای معارض شهرک صنعتی صائین قلعه از طریق طرح تملک حل می گردد."   خطیب جمعه ضمن تاکید بر تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: گناه...

آخرین خطبه

مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند

IMAGE

گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 4 خرداد ماه 97 " مسئولان تا انجام تمام شروط رهبری، مذاکره با اروپا را متوقف کنند "   خطیب جمعه بعد از دعوت به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، گفت: گرامی ترین مردم نزد خداوند با...

جلسات

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه

IMAGE

جلسه ستاد نماز جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه این شهر با اعضای ستاد نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

جدیدترین مقاله

حضور امام زمان در آيينه احاديث

IMAGE

رهروان ولایت ـ در بحث اثبات وجود نازنین حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌) گفته مي‌شود که هم ادله عقلی وجود دارد و هم ادله نقلی؛که به ادله‌ی نقلی موجود در این بحث می‌پردازیم: